پروژه‌ها

هر پروژه یه تجربه جدیده! گاهی خوب، گاهی بد ... اما چیزی که مهمه اینه که همشون یه نکته جدید داشتن، تکراری نبودن. این خیلی برام مهمه! این که آدم در هر کاری که انجام میده یه چیز جدید یاد بگیره خیلی مهمه! حتی مهمتر از خود پروژه.

آموزیو

آموزیو

آموزیو یک سایت نیست، بلکه محلی برای تمام نیاز های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد است. آموزیو شامل ویکی، پرسش و پاسخ و فروشگاه است. که هر کدام به نحوه به دنبال رفع نیاز های کنکوری های ارشد است. شما در ویکی هر آنچه که مربوط به رشته ها و منابع آن ها است را میتوانید ببینید. و در پرسش و پاسخ میتوانید هر سوالی که خواست بپرسید تا دیگر دوستان شما جواب دهند. و در فروشگاه کتاب های مورد نیاز شما را با تخفیفی مناسب در اختیار شما قرار خواهیم داد!

استارتاپ 24

استارتاپ 24

مجموعه ی منحصر به فرد از چک لیست ها و ابزارها برای یاری رساندن به کارآفرینان هوشمند، روشی توسعه داده شده توسط بیل اولت، استاد برجسته کارآفرینی در دانشگاه MIT

مرکز کارآفرینی علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی

مرکز کارآفرینی علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی

یک سایت تک صفحه زیبا با امکانات مختلف، برای معرفی و ارتباط دانشجویان و سرمایه گزاران با مرکز کارآفرینی است. علاوه بر بخش های برای معرفی سرمایه گزاران و دیگر کارآفرینان، قسمتی برای مشاهده سمینار های که در مرکز کارآفرینی برگزار شده است را مشاهده کنید و اگر خواستید فایل های صوتی و تصویر سمینار رو هم دانلود کنید.

دیوار

دیوار

سایتی برای مدیریت کار با رعایت User Friendly مناسب و ارائه گزارش های مختلف با استفاده از نمودار ها و ...